Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Голова Подільської РДА Євген Романенко відвідав сільськогосподарський ярмарок

18.10.2010

16 жовтня в Подільському районі столиці відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. На ярмарок завітали голова Подільської РДА Євген Романенко та заступник голови Київської міської державної адміністрації Віктор Сівець. Зокрема, на ярмарок до Подільського району столиці приїхали 105 машин із продукцією з різних регіонів України.

 

«Сьогодні нам вдалося влаштувати справжній сільськогосподарський ярмарок. Адже на ньому можна не тільки придбати продукти за привабливими цінами  але й послухати виступи військового оркестру», - зазначив Євген Романенко.

 

Загалом, у ярмарку на проспекті Правди, 5-11 на у Подільському районі взяли участь представники майже усіх регіонів України.

 

Нагадаємо, що сільськогосподарські ярмарки, на яких в широкому асортименті представлені різноманітні продукти харчування від безпосередніх товаровиробників з різних областей України за цінами на 10-15% нижчими від ринкових організовуються щотижнево на викоання доручення Київської міської державної адміністрації.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.