Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко привітав Національний університет «Києво-Могилянська академія» із 395-ю річницею заснування навчального закладу

20.10.2010

Голова Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Євген Романенко привітав Національний університет «Києво-Могилянська академія» із 395-ю річницею заснування навчального закладу.

 

"Києво-Могилянської академія – перша вища школа не тільки в Україні, а й в усій Східній Європі. Протягом всієї історії український народ не мав іншої інституції, яка б справила більший вплив на розвиток його освіти, науки, культури, ніж Києво-Могилянська академія. 

 

Академія, яка ще майже 400 років тому користувалася славою кращих європейських університетів того часу, і нині залишається флагманом української освіти.  

 

Сьогодні у цих стінах велика команда кращих викладачів столиці виховує нове покоління обдарованої молоді, інтелектуальної, патріотичної еліти», – зазначив Євген Романенко, звертаючись до присутніх викладачів та студентів. 

 

«Я бажаю вам, щоб ви й надалі шанували національні традиції, зберігали і передавали наступним поколінням любов до рідної землі, своєї батьківщини. Нехай притаманні вам творча наснага, професіоналізм і громадська позиція слугують Україні та Києву, примножують здобутки нації», – йшлося у вітальному слові керманича району. 

 

Крім того, Євген Олександрович вручив найвищу нагороду Подільського району Знак Пошани - В’ячеславу Брюховецькому.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.