Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

На Подолі відбулися перші відкриті кадетські ігри «Покрова 2010»

20.10.2010

16 жовтня відбулися перші кадетські ігри «Покрова 2010» на приз від голови Подільської РДА Євгена Романенко.

 

Не зважаючи на осінню прохолоду, свято зібрало понад 300 учасників. Окрім учнів кадетських класів гімназії «Введенська» участь у змаганнях взяли представники скаутських організацій м. Києва. У змаганнях взяли участь близько десяти команд, які змагалися у таких конкурсах як: Стежка розвідників, Водний слалом, Конкурс "Веселі Кухарі", Змагання зі стрільби, Змагання з міні-футболу, Змагання з настільного тенісу, Змагання з більярду, Краєзнавча вікторина присвячена визволенню міста Києва від німецько-фашистських загарбників.

 

Але найбільший ажіотаж з самого ранку розпочався у конкурсі Стежка розвідників. Черга бажаючих взяти участь у цій грі вишикувалась майже одразу. Команди випробовували себе у орієнтуванні на місцевості за компасами, вмінні поставити намет із зав’язаними очима та влучності, згуртованості свого патруля та витримці і силі. А особливо витривалі пройшли Алею мотузкових перешкод.

 

Поки діти бавились та розважались, дорослі мали змогу ознайомитися з цікавими програмами конкурсів, а також самим взяти участь з змаганнях з розпалювання вогню та приготуванні їжі на вуглях.

 

Переможці змагань отримали цінні подарунки від Голови Подільської у м. Києві районної державної адміністрації Євгена Романенка, а призери були нагороджені заохочувальними подарунками та дипломами.

 

 Як пояснив керманич Подільського району Євген Романенко, відкриті кадетські ігри проводитимуться щорічно і кожного разу переможці можуть розраховувати на цінну винагороду за свої таланти та вміння.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.