Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Кращих спортсменів Подільського району, тренерів, викладачів та працівників сфери спорту з професійним святом привітав Євген Романенко.

10.09.2010

Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури та спорту. Це свято стало професійним святом для тисяч подолян, котрі присвятили себе спорту та фізкультурі. 9 вересня, напередодні святкування Дня фізичної культури та спорту в актовому залі Подільської районної у м. Києві державної адміністрації вітали кращих спортсменів Подільського району, тренерів, викладачів та працівників сфери спорту. Привітати подолян зі святом прийшов начальник головного Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир Філіпов, він вручив більше 20 Подяк головного Управління. Голова Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Євген Романенко також вручив нагороди – Подяки голови Подільської районної у м. Києві ради та привітав присутніх зі святом.  

«Найперше дозвольте привітати зі святом наших дорогих спортсменів – багаторазових переможців та призерів Всеукраїнських та Міжнародних змагань. Ви гордість не лише Подолу, а й усієї держави. Від імені Подільської районної у м. Києві державної адміністрації щиро вітаю Вас, а також усіх прихильників активного та здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту!

Наш Подільський район по праву пишається своїми спортивними традиціями та досягненнями. Яскраві перемоги подільських кікбоксерів, борців, легкоатлетів примножують славні сторінки історії не тільки вітчизняного, але й світового спорту.

Особливих слів вдячності заслуговують викладачі фізичного виховання, тренери спортивних шкіл та шкіл олімпійського резерву, які щодня докладають максимальних зусиль задля фізичного й духовного зміцнення нації, виховання молодої зміни спортсменів.

Протягом останніх років Подільська районна у м. Києві державна адміністрація працює над розвитком фізичної культури та спорту у Подільському районі, ми підтримуємо спортсменів, допомагаємо спортивним установам, розвиваємо спортивну інфраструктуру. Зараз у Подільському районі функціонує 332 спортивні споруди, планується будівництво льодового стадіону. У Подільському районі працюють 10 підліткових клубів за місцем проживання та близько трьох десятків спортивних дитячо-юнацьких шкіл, клубів та центрів, а також більш ніж 150 спортивних гуртків та секцій у освітніх закладах. Я глибоко переконаний, що Подільський район і надалі буде пишатися спортивними досягненнями подолян.

Бажаю всім Вам міцного здоров’я, добра, краси тіла й бадьорості духу, вдалих стартів та нових, упевнених перемог!» - зазначив Євген Романенко.

Після урочистої частини свята відбувся невеличкий концерт. З вокальними номерами виступили вихованці ансамблю «Зернятко».

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.