Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко привітав підприємців Подільського району зі святом

08.09.2010

7 вересня 2010 року в актовому залі Подільської районної у м. Києві державної адміністрації відбулась церемонія привітання підприємців Подільського району та  нагородження кращих із них Подяками голови Подільської районної у м. Києві ради та цінними заохочувальними подарунками з нагоди святкування Дня підприємця.

“Основа економічної стабільності розвинутих держав – малий та середній бізнес. Саме на Ваших плечах тримається добробут громадян та їх соціальний захист у найпотужніших ринкових економіках світу. Я глибоко переконаний, що в інтересах держави захищати малий та середній бізнес в Україні та сприяти його розвитку. Ми намагаємось це робити, по мірі можливостей, у Подільському районі столиці», - зазначив Євген Романенко.

Після урочистих привітань та теплих слів відбувся святковий концерт. Співами і танцями підприємців району привітали заслужені артисти України та вихованці творчих шкіл Подільського району.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.