Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко відвідав Всеукраїнську виставку «Голуби: від батька до сина»

28.08.2010

Голова Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Євген Романенко відвідав Всеукраїнську виставку «Голуби: від батька до сина», яка проходила у Національному еколого-натуралістичному центрі 28 та 29 серпня 2010 року.

Під час виставки громадськості продемонстрували досягнення голубівників, птахівників та кролівників, оцінили їхню роботу, учасники виставки обмінялися племінним матеріалом, досвідом роботи у селекції та ветеринарії.

 Окрім досвідчених професіоналів виставку відвідало багато пересічних киян, адже не кожного дня в міських умовах можна побачити стільки екзотики, краси та витонченості.

Виступаючи перед учасниками та гостями Всеукраїнської виставки «Голуби: від батька до сина» голова Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Євген Романенко окрім найщиріших побажань успіху, натхнення та достатку зауважив, що бачить основною метою виставки зацікавлення молоді та дітей світом живої природи. «Сподіваюся, що ця подія буде сприяти популяризації птахівництва реалізує високий потенціал виховання підростаючого покоління, забезпечить екологічно свідоме ставлення населення України та молоді зокрема до довкілля» - зазначив Євген Романенко.

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.