Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко відвідав свято Першого Дзвоника в школах Подільського району

01.09.2010

1 вересня голова Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Євген Романенко відвідав «Свято Першого дзвоника» в Ліцеї №100 «Поділ», який знаходить за адресою: вул. Покровська, 4/8.

Крім того, голова Подільського району взяв участь у відкритті Німецької школи в Подільському районі столиці.

Під час урочистої лінійки Євген Олександрович побажав учням успіхів у навчанні, міцного здоров’я, творчих звершень та взаєморозуміння з викладачами.

Керівник району висловив щиру вдячність Посольству Федеративної республіки Німеччина, керівництву школи та будівельникам, які доклали усіх зусиль, аби закінчити необхідні ремонтні роботи до початку нового навчального року.

Євген Романенко розповів, що школа оснащена усім необхідним обладнанням, орієнтується на європейські освітні ідеали, має кваліфікованих німецьких та українських вчителів.

 

Під час святкової лінійки Євген Романенко вручив Подяки та Почесні Грамоти Подільської районної ради будівельникам які провели капітальний ремонт навчального закладу.

 

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.