Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко привітав переможців вітрильної регати

25.08.2010

З нагоди святкування 19-ї річниці Дня Незалежності в Подільському районі міста Києва відбулася Регата з вітрильного спорту. Змагання проводилися з метою розвитку та популяризації вітрильного спорту та підвищення спортивної майстерності учасників.

Загальне керівництво організацією та підготовкою змагань здійснювалось Подільською районною у м. Києві державною адміністрацією за підтримки Партії Регіонів.

У перегонах взяли участь близько 30 яхт. Кілька тисяч киян та гостей міста спостерігали за ходом змагань з Набережної та пішохідного мосту. Переможці визначились у важкій боротьбі, адже хоч день був ясним, учасникам все ж довелось боротися з вітром та течією Дніпра. Голова Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Євген Романенко привітав переможців регати цінними подарунками та грамотами і подякував за допомогу в організації заходу районному осередку Партії регіонів. Керманич Подільського району також висловив сподівання зробити регату щорічною і залучити до участі у вітрильній регаті з нагоди  20-ї річниці проголошення Незалежності України більше команд і збільшити маршрут змагань.

 

 

 

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.