Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

ДП «Укрекоресурси» почало соцкампанію з популяризації роздільного збору відходів

07.12.2011

Державне підприємство "Укрекоресурси" почало соціальну інформаційно-роз'яснювальну кампанію з популяризації роздільного збору відходів "Роздільне сміття - спокійне життя".

Про це сказав директор ДП "Укрекоресурси" Євген РОМАНЕНКО сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

"Ми починаємо цю соціальну кампанію, оскільки досягнення екологічної безпеки і впровадження роздільного збору відходів зараз в країні єдуже актуальним" - зазначив він.

За його словами, головне завдання інформаційної кампанії - привернути увагу громадськості, і особливо молодь, до проблеми поводження звідходами, і зробити життя комфортнішим, зберігши при цьому екологію.

У рамках соціальної кампанії в Києві розміщена реклама налайт-боксах, а також ротують аудіо- і відеоролики. Спеціально для проведенняцієї кампанії ДП "Укрекоресурси" замовило виготовлення мультиплікаційного рекламного ролика.

Партнером соціальної рекламної кампанії "Роздільне сміття - спокійне життя" в Києві стало ТОВ "Селтік" (групакомпаній Remondis, Німеччина).

Як сказав на прес-конференції генеральний директор компанії "Ремондіс Україна" Штефан КРЕССЕ, компанія охоче підтримала ДП"Укрекоресурси" у проведенні інформаційно-роз'яснювальної кампанії, оскільки залучення і участь населення є найважливішим чинником успішної реалізації масштабних схем роздільного збору твердих побутових відходів.

"Ми не чекаємо миттєвого поліпшення наповнюваності контейнерів для роздільного збору ресурсоцінних відходів від появи зовнішньої реклами кампанії "Роздільне сміття - спокійне життя". Як показує досвід Німеччини або Польщі, виховання і залучення населення вимагає багаточасу і безперервних зусиль. Отже, ми і надалі всіляко підтримуватимемо такі ініціативи",- сказав Ш.КРЕССЕ.

Нагадаємо, роздільний збір побутових відходів - це збір побутових відходів за окремими компонентами, включаючи сортування побутових відходів, з метою подальшої переробки ресурсоцінних компонентів (таких як папір, скло, полімери, метал). У середньому ресурсоцінні компоненти складають 30-40% вмісту відра для сміття жителя українських міст. При цьому ресурсну цінність для господарського обігу мають тільки ті відходи, які були зібрані окремо (тобто окремо від харчових).

Роздільний збір побутових відходів в Україні впроваджується в 130 населених пунктах. У 8 населених пунктах працюють сміттєсортувальні лінії.

Довідка УНІАН. Державне підприємство "Укрекоресурси" є офіційним суб'єктом господарської діяльності, який визначив Кабінетом міністрів України для забезпечення організації системи збору, заготівлі і утилізації використаної тари і пакувальних матеріалів.

Підприємство на загальнодержавному рівні організує систему збору, заготівлі і утилізації відходів і реалізує державну політику у сфері поводження з відходами та створення загальнодержавної системи роздільного збору.

постiйна адреса статтi: http://economics.unian.net/ukr/detail/111744

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.