Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Українців навчать правильно викидати сміття!

25.11.2011

30 листопада о 11.30 в УНІАН відбудеться прес-конференція присвячена інформаційній кампанії з популяризації роздільного збору «Роздільне життя- спокійне життя».

В прес-конференції візьмуть участь директор ДП «Укрекоресурси» Євген Романенко, генеральний директор компанії «РЕМОНДІС Україна» Штефан Крессе та виконавчий директор Асоціації зовнішньої реклами Роман  Паламарчук.

В рамках інформаційної компанії буде представлено відео – матеріал, який має спонукати громадськість до сортування та виховання культури поводження з відходами. Ідея ролику полягає в тому, що після тривалого часу життя разом відходам набридли постійні конфлікти одне з одним і вони вирішують розлучитися та розпочати нове життя в різних контейнерах.

Роздільний збір побутових відходів - це збирання побутових відходів за окремими компонентами, включаючи сортування побутових відходів, з метою подальшого перероблення ресурсоцінних компонентів (таких якпапір, скло, полімери, метал). Завдяки переробці ресурсоцінних компонентів побутових відходів зменшується навантаження на сміттєзвалища та заощаджуються сировинні ресурси господарського обігу.


Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.