Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко: Професійний менеджмент є однією із складових успішної роботи та реалізації головних завдань Підприємства

22.11.2011

«Робота з кадрами та забезпечення кваліфікованими фахівцями є одним із важливих та актуальних питань на сьогодні», - зазначив директор Державного підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко під час апаратної наради, на якій було обговорено результати кадрової роботи.

Директор переконаний, що професійний менеджмент є однією із складових успішної роботи та реалізації головних завдань Підприємства. 

Слід зазначити, що для більш глибокого та всебічного визнання ділових та професійних якостей працівників Підприємства в грудні цього року буде проведена атестація працівників керівного складу територіальних управлінь Державного підприємства «Укрекоресурси».

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.