Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» спонукає до роздільного збору відходів в місті Дубно

07.11.2011

Державне підприємство «Укрекоресурси» та Дубенська міська рада підписали меморандум про співпрацю в сфері поводженняз відходами як вторинною сировиною та впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів. 

В меморандумі передбачається проведення заходів, які сприятимуть зменшенню обсягів захоронення відходів та покращенню умов для створення та реалізації роздільного збирання побутових відходів. 

«Ми маємо на меті забезпечити повний цикл функціонування системи збирання, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів. Це сприятиме зменшенню шкідливого впливу відходів на навколишнє середовище та здоров’я людей», - сказав Євген Романенко.

Для реалізації меморандуму була створена Робоча група, яка буде займатися підготовкою пропозицій щодо реалізації екологічно-інвестиційних проектів в місті та здійснювати контроль за обліком утворення, утилізації використаної тари та пакувальних матеріалів.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.