Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

ДП «Укрекоресурси» розробили новий проект Колективного договору

31.10.2011

З метою покращення стосунків між керівництвом та працівниками підприємства, на державному підприємстві «Укрекоресурси»,розробили новий проект Колективного договору.

«У новому Колективному договорі закладено основи трудових відносин на підприємстві, його виконання дозволить досягнути стратегічної мети – створення сучасного державного підприємства з оптимальною інфраструктурою і сучасним управлінням», - вважає директор ДП «Укрекоресурси» Євген Романенко.

В Колективному договорі чітко регламентовано виробничі та соціально-економічні взаємовідносини у трудовому колективі. Колективний договір стане нормативною базою для оплати та стимулювання праці, соціального захисту працівників, забезпечення відповідного рівня охорони та безпечних умов роботи.

Новий Колективний договір також максимально враховує інтереси кожного, хто працює у Підприємстві. У редакції нового Колективного договору враховано всі зміни, які відбувалися у діяльності Підприємства. Концептуальною відмінністю стала відсутність спеціальних додатків по регіональним департаментам – це єдиний Колективний договір для всіх без винятку працівників Підприємства. В цілому, основні пункти документу спрямовані на забезпечення розвитку Підприємства, поліпшенню умов праці та передбачають низку соціальних пільг.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.