Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Директор державного підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко дав інтерв’ю телеканалу UBR

18.10.2011

Серед порушених під час розмови тем –  введення нового тарифу на переробку, запровадження роздільного збору сміття, встановлення сортувальних ліній в містах України та дотування операторів які збирають тару та упаковку. 

«Ми маємо на меті забезпечити повний цикл функціонування системи збирання, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів, в рамках пілотного проекту для 15 міст України закупити, спеціальне обладнання для роздільного збору (контейнери, сміттєвози,сортувальні лінії) та до кінця року встановити сортувальну лінію у Львові», - сказав Євген Романенко. 

Ну думку директора громадяни, підприємства-виробники та імпортери повинні усвідомлювати необхідність побудови системи роздільного збору, оскільки вона дозволить підвищити рівень екологічної безпеки країни та зменшить обсяги захоронення твердих побутових відходів.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.