Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Україні до екологічної катастрофи ще далеко, - Євген Романенко

12.10.2011

Директор Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною Євген Романенко взяв участь в онлайн - конференції в прес-центрі інформаційного агентства «Наш продукт».

Під час онлайн – конференції, Романенко зазначив, що Україні до екологічної катастрофи ще далеко. 

Відповідаючи на запитання, директор підприємства Євген Романенко зазначив, що підприємство "Укрекоресурси" має намір здійснювати дотування операторів та компаній, які збирають тару і упаковку та впроваджують роздільний збір відходів, а також проводити закупівлю спеціальних засобів для впровадження системи роздільного збору, а саме контейнери, сміттєвози та сортувальні лінії.

Крім цього, підприємство поставило завдання комплексної реалізації проектів роздільного збору твердих побутових відходів у містахУкраїни та здійснення закупівлі для них  спеціальних комплектів в які будуть входити контейнери, сміттєвози та сортувальні лінії.

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.