Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» оцінить ефективність сучасних технологій збирання, переробки та утилізації відходів

17.10.2011

Державне підприємство «Укрекоресурси» проведе наукові дослідження оцінки ефективності сучасних технологій збирання, переробки та утилізації відходів як вторинної сировини. Метою проведення досліджень є розробка рекомендацій щодо впровадження найкращих доступних технологій екологічно-безпечної утилізації окремих видів відходів.

Директор ДП «Укрекоресурси» Євген Романенко зазначив, що існуюча практика поводження з побутовими відходами характеризується відсутністю широкомасштабного практичного використання в Україні ефективних технологій щодо організації збирання, переробки та утилізації відходів як вторинної сировини.

 Наразі за експертними оцінками на території України накопичення відходів сягає близько 36млрд. тонн. Вони покривають майже 160 тисяч гектарів. А питомі обсяги утворення побутових відходів постійно зростають: за останні десять років їх кількість на одну людину, складають в середньому 300 – 400 кг на рік.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.