Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко візьме участь в ХI Міжнародному Економічному Форумі

03.10.2011

14 - 15 жовтня 2011 року директор Державного підприємства «Укрекоресурси» візьме участь в ХI Міжнародному Економічному Форумі, який пройде в м. Трускавець.

Цього річ Форум відбуватиметься під гаслом «Економічна інтеграція – національні пріоритети».

XI Міжнародний Економічний Форум проходить з метою об'єднання представників бізнесу, науки і влади задля сприяння модернізації іінтеграції економіки, реалізації інвестиційних проектів і впровадження інноваційних технологій, подальшого розвитку регіональної і транскордонної співпраці.

Головні теми доповідей стосуватимуться питань національних пріоритетів економічної політики, забезпечення економічного зростання, залучення інвестицій і розбудови  інфраструктури, сучасних моделей транскордонної співпраці, стратегічного планування та регіонального розвитку, а також втілення «Олімпійської надії 2022».

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.