Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко взяв участь в 7-й Казахстанській міжнародній виставці «Зелені Технології, Інновації та ЕкоПослуги - EcoTech 2011»

23.09.2011

Директор Державного підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко взяв участь у 7-й Казахстанській міжнародній виставці «Зелені Технології, Інновації та ЕкоПослуги - EcoTech 2011».

На виставці були представлені технологічні інновації у сфері системи збирання утилізації та переробки відходів, вимірювання, регулювання й управління екологічними процесами, а також зразки енергозберігаючої техніки.

Окрім заходів у рамках міжнародної виставки, директор ДП «Укрекоресурси» відвідав новий сміттєпереробний завод в м. Астана та провів низку зустрічей з міжнародними експертами та делегаціями, для налагодження співробітництва в сфері використання новітніх екологічних технологій в сфері збирання, утилізації та переробки твердих побутових відходів.







Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.