Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

День без автомобіля

22.09.2011

22 вересня Державне підприємство «Укрекоресурси» закликає всіх небайдужих приєднатися до Всесвітньої екологічної акції «День безавтомобіля» і вирушити на роботу пішки, на велосипедах чи, принаймні,громадським транспортом.

 

Всесвітня екологічна акція «День без автомобіля» проводиться щорічно 22 вересня, через багатогранні негативні наслідки використання індивідуального автотранспорту та необхідність змінити ситуацію на краще, а зокрема зменшити рівень забруднення атмосферного повітря в містах.

 

Вперше цей день відмічався в 1998 році у Франції (за даними більшості інформаційних джерел), коли в ряді міст було припинено автомобільний рух. У наступні роки цю традицію перейняли інші міста та країни. В Європейській спільноті дана акція з 2002 р. переросла в «Європейський тиждень мобільності» (проводиться з 16 по 22 вересня) і останніми роками об’єднує тисячі міст та сотні мільйонів людей.

 

Європейський тиждень мобільності має за мету показати широкій громадськості переваги дружньої до довкілля мобільності (використання громадського транспорту, велосипеда, долання пішки прийнятних відстаней, зокрема в центрі міста). 

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.