Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Чи є у сміття шанс на переробку?

13.09.2011

Що робити зі сміттям та звалищами, що заполонили останнім часом усі мегаполісиУкраїни? Чи є у сміття шанс на переробку? Як переробляти відходи, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу? Своїм баченням даної проблеми ділиться директорДержавного підприємства «Укрекоресурси» Кабінету Міністрів України ЄвгенРоманенко.

-Державне підприємство «Укрекоресурси» вирішило на власному прикладі перейти на папір вироблений лише із вторинної сировини, на якому розміщений логотип recycled.

Нині у 53 населених пунктах України впроваджено роздільне збирання побутових відходів, у 8 містах працюють сміттєсортувальні лінії, в Києві, Дніпропетровську та м. Люботин Харківської області працюють сміттєспалювальні заводи. Ці потужності надали можливість переробити та утилізувати близько 8% побутових відходів, частина твердих побутових відходів потрапила назаготівельні пункти вторинної сировини та сміттєпереробні заводи. 

Так,в Україні щорічно утворюється близько 12 млн тонн твердих побутових відходів та додається близько мільйона тонн твердих побутових відходів до попередньої річної норми, а переробляється, за результатами 2010 року, тільки 200-300 тисяч тонн. Зібрані ТПВ «закопуються» на 4,5 тис. сміттєвих звалищах та полігонах, площа яких складає більше 7,8 тис. га. І це показник без врахування кількості стихійних звалищ.

Тому ми всіляко повинні популяризувати товари з вторинної сировини. Тим самим, ми сприяємо зменшенню шкідливого впливу відходів на навколишнє середовище та даємо відходам другий шанс.

Джерело: Україна Комунальна (http://jkg-portal.com.ua/ua/coments/70-commentmaterial/11972-chi-u-smttya-shans-na-pererobku)

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.