Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» обрали новий склад технічної ради

23.08.2011

Наглядовою Радою державного підприємства «Укрекоресурси» затверджено склад технічної ради. Згідно з протоколом до складу технічної ради увійшли: Анатолій Семинога – голова Комітету Верховної Ради України з питань екології, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, Андрій Білоконь – координатор Всеукраїнського фонду дикої природи в Україні, Олександр Бондар – ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління, Денис Москаль – голова Партії ЗеленихУкраїни, голова постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики, Зінаїда Піддубна – генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Селтік», Олександр Семенець – начальник відділу поводження з відходами та небезпечними речовинами департаменту екологічної безпеки Міністерства екології та природних ресурсів України. 

Технічна рада є постійно діючим дорадчим органом Державного підприємства «Укрекоресурси». Основними завданнями якої є вирішення найважливіших питань інвестиційної діяльності Укрекоресурсів, пов’язаних із впровадженням систем збиранням, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів як вторинної сировини, подання пропозицій щодо доцільності реалізації внесених на розгляд проектів з розроблення та впровадження сучасних технологій, обладнання, створення нових та реконструкції і розширення існуючих потужностей для переробки та утилізації відходів як вторинної сировини з урахуванням необхідності розв’язання економічних, екологічних та соціальних проблем.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.