Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» і «Громадянський Корпус» підписали меморандум

19.08.2011

ДП «Укрекоресурси» підписалимеморандум про взаєморозуміння та співпрацю з громадською організацією«Громадянський Корпус».

В церемонії підписання Меморандуму взяли участь: директорДП «Укрекоресурси» Євген Романенко та президент громадської організації«Громадянський Корпус» Роман Солодкий.

Метою співпраці організацій є реалізація спільних дій навирішення екологічних питань, зокрема, збільшення обсягів збору, заготівлі таутилізації відходів як вторинної сировини.

Основними напрямами спільної діяльності буде створенняєдиного механізму поводження з відходами та відпрацювання спільних пропозиційдля збільшення обсягів збору, заготівлі та утилізації відходів.

Підприємство «Укрекоресурси» підтримуватиме компанії, якізаймаються збиранням, заготівлею та утилізацією відходів як вторинної сировинита сприятиме розробленню законодавчої програми реформування системи поводженняз відходами.

Державне підприємство та громадська організація«Громадянський Корпус»   домовились прореалізацію спільних проектів, проведення спільних акцій присвячених збільшеннюобсягів збору відходів.

Для реалізації положень цього Меморандуму створенапостійно діюча Робоча група з питань налагодження співпраці між суб’єктами якізбирають, заготовляють та утилізують тверді побутові відходи.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.