Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

25 липня стартує соціальна реклама «Розділяй сміття – врятуй життя!»

25.07.2011

Сьогодні, 25 липня, в ефірі «Українського радіо» стартувала соціальна реклама «Розділяй сміття – врятуй життя», присвячена інформаційно-просвітницькій роботі популяризації роздільного збору сміття та виховання культури поводження з відходами. 

«Ми починаємо цю соціальну кампанію, оскільки досягнення екологічної безпеки та впровадження роздільного збору відходів наразі в країні є дуже актуальними», - зазначив директор державного підприємства«Укрекоресурси» Євген Романенко. 

Головне завдання інформаційної політики, за словами директора «Укрекоресурси», привернути увагу громадськості, і особливо молоді до проблеми поводження з відходами та зробити життя комфортнішим, зберігши при цьому екологію.

Євген Романенко зазначив, що це буде комплексна компанія, яка включатиме радіо-і телепрограми, біл-борди, сіті-лайти статті в пресі, місця в комунальному транспорті”. Ролик виходитиме на «Українському радіо» протягом липня-серпня». 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.