Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» увійшло до складу робочої групи національного проекту "Чисте місто"

22.07.2011

В рамках реалізації національного проекту «Чисте місто» Державне підприємство «Укрекоресурси» включили в склад Міжвідомчої робочої групи, яка займається дослідженням нормативно-правових актів в сфері переробки та утилізації твердих побутових відходів. 

На сьогодні Підприємство «Укрекоресурси» буде більшактивно брати участь у впровадженні пропозицій щодо вдосконалення діяльності поводження з тарою та пакувальними матеріалами та популяризуватиме проблеми в сфері поводження з відходами. Про це заявив директор «Укрекоресурси» Євген Романенко.

Романенко зауважив, що сьогодні ми маємо сприяти встановленню економічно обґрунтованих тарифів на послуги з організації системи збору, заготівлі та утилізації використаних тари і пакувальних матеріалів та адаптувати існуючі в європейських країнах моделі поводження з твердими побутовими відходами в державі. Для цього потрібно провести дослідження, які б показали доцільність та механізми впровадження в Україні спеціалізованих систем поводження з відходами. 

 В рамках проекту «Чисте місто» державне підприємство підготує пропозиції до Закону України«Про відходи» та до проекту Закону України «Про тару і упаковку».

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.