Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Львів отримає лінію для сортування відходів у рамках пілотного проекту «Укрекоресурси»

22.07.2011

У Львові намагатимуться вирішити питання утилізації відходів. Про це сказав директор Державного підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко під час зустрічі з мером міста Львів Андрієм Садовим. 

В рамках спільних проектів щодо поліпшення екологічної ситуації та впровадження роздільного збору «Укрекоресурси» планує передати Львову лінію для сортування побутових відходів. 

«Сортувальна лінія, яку ми хочемо передати Львову, відповідає сучасному рівню сортувальної техніки, - сказав Євген Романенко. – Встановлення цієї лінії у місті дасть можливість зменшити кількість відходів, які потраплятимуть на полігон, та сприятиме більш якісному поводженню з відходами», - переконаний директор підприємства. 

Нагадаємо, раніше в рамках підготовки до Євро-2012 Державне підприємство «Укрекоресурси» та Львівська міська рада підписали протокол про співпрацю в сфері поводження з відходами як вторинною сировиною та впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів. 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.