Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» впровадить роздільний збір відходів в Західному регіоні країни

20.07.2011

Державне підприємство«Укрекоресурси» має на меті розпочати пілотний проект щодо впровадження роздільного збору сміття в Західному регіоні України. 

 «Ми маємо на меті забезпечити повний цикл функціонування системи збирання, сортування, транспортування, переробки таутилізації відходів. Це сприятиме зменшенню шкідливого впливу відходів нанавколишнє середовище та здоров’я людей», - сказав Євген Романенко. 

18 липня відбулася зустріч директора державного підприємства «Укрекоресурси» Євгена Романенко з головою правління Всеукраїнського об’єднання підприємців «Нова формація» В’ячеславом Кредісовим. 

Під час зустрічі директор Укрекоресурсів зазначив, що цього року Підприємство поставило перед собою завдання збільшити обсяги утилізації сміття та сприяти ефективному впровадженню роздільного збору сміття в містах України. Для цього ми плануємо закупити обладнання (контейнери, сміттєвози та сортувальні лінії) на 60 млн. грн. 

Державне підприємство«Укрекоресурси» є єдиним офіційним суб’єктом господарської діяльності визначеним Кабінетом Міністрів України (постанова КМУ № 915 від 26.07.2001р.) щодо забезпечення організації системи збирання, заготівлі та утилізації використаної тари  і пакувальних матеріалів.

Підприємство назагальнодержавному рівні організовує систему збирання, заготівлі та утилізації відходів, та реалізовує державну політику в галузі поводження з відходами щодо створення загальнодержавної системи роздільного збору.

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.