Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко привітав митрополита Київського і всієї України Володимира з присвоєнням звання Герой України

12.07.2011

Директор Державного підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко привітав Предстоятеля Української православної церкви, митрополита Київського і всієї України Володимира з присвоєнням звання Герой України та вручення ордена Держави. В тексті привітання зазначено.

«Вельмишановний Вікторе Маркіяновичу! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди  присвоєння Вам звання Герой України та вручення ордена Держави. 

Ваша цілеспрямована, послідовнай далекоглядна діяльність, - йдеться у повідомленні, - відкриває новий етап вутвердженні духовності, гуманізму та милосердя в суспільстві. В цей день бажаю Вам, вельмишановний Предстоятелю Української православної церкви, митрополиту Київському і всієї України Володимиру, здоров’я та витримки, милосердя та вдалих починань на благо служіння Українському народові».

 З повагою                                                                                  Євген Романенко 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.