Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Затверджено річний план закупівель на 2011 рік державного підприємства «Укрекоресурси»

01.07.2011

22 червня комітетом з конкурсних торгів Підприємства затверджено річний план закупівель на 2011 рік. Цим планом передбачено закупівлі контейнерів для збору твердих побутових відходів, сміттєвозів, сортувальних ліній, а також іншого обладнання, необхідного для створення системи поводження з відходами як вторинною сировиною. 

Компанія має на метів 2011 році збільшити обсяги утилізації відходів як вторинної сировини та сприяти ефективному впровадженню роздільного збору сміття. Укрекоресурси, як уповноважене Кабінетом Міністрів підприємство, планує спрямовувати ресурси (близько 22, 4 млн грн.)  на дотування компаній, які займаються збором та заготівлею тари та пакувальних матеріалів, та збільшити обсяги закупівель обладнання для збору, сортування та утилізації відходів. На закупівлю обладнання ми спершу заклали 60 млн грн., а зараз вносимо пропозиції уряду, щоб збільшити цю цифру удвічі.

Цього року Укрекоресурси поставило перед собою завдання комплексної реалізації проектів роздільного збору твердих побутових відходів в містах України, де потрібно здійснити закупівлю контейнерів, сміттєвозів та сортувальних ліній.


Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.