Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» передасть Кіровограду лінію для сортування сміття

11.07.2011

Цього року з метою поліпшення екологічної ситуації та впровадження роздільного збору відходів державне підприємство«Укрекоресурси передасть Кіровограду лінію для сортування побутових відходів. 

Це питання було обговорено на зустрічі директора підприємства «Укрекоресурси» Євгена Романенко з керівництвом Кіровоградської обласної державної адміністрації. 

«Для того, щоб сміття приносило прибуток його потрібно відсортувати та відправляти на переробку. Сортувальна лінія, яку ми хочемо передати Кіровограду, відповідає сучасному рівню сортувальної техніки, - зазначив Євген Романенко. – Встановлення цієї лінії у місті дасть можливість зменшити кількість відходів, які потраплятимуть на полігон, та сприятиме більш якісному поводженню з відходами та покращенню екологічної ситуації», - переконаний директор державного підприємства «Укрекоресурси» .

Також на зустрічі обговорили питання передачі Кіровограду контейнерів для роздільного збирання сміття. 

Нагадаємо, що Підприємство вже передало місту Донецьк майже дві тисячі сучасних контейнерів для роздільного збору сміття.

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.