Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

В Укрекоресурсах нові кадрові зміни

11.07.2011

Директор державного підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко сьогодні представив нових керівників структурних підрозділів.

За словами Євгена Романенка ці кадрові призначення сприятимуть оптимізації системи управління підприємством та підвищать його ефективність. 

Директор Укрекоресурсів зазначив, що цього року Підприємство поставило перед собою завдання комплексної реалізації проектів роздільного збору твердих побутових відходів та збільшення об’ємів утилізаціїсміття. 

Так, начальником юридичного департаменту Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною призначено Кравцова Андрія Вікторовича.

Наврата Ігоря Ярославовича призначено начальником Східного територіального управління Регіональногорозвитку та контролю ДП «Укрекоресурси» 

Лук’янюка Миколу Володимировича призначено  начальником управління капітального будівництва департаменту з комерційних питань та виробництва 

Хлоп’ячу Валентину Володимирівну призначено начальником управління зв’язків з громадськістю юридичного  департаменту Державного підприємства «Укрекоресурси».

Герус Вікторію Володимирівну призначено головним фахівцем управління кадрів та діловодства юридичного департаменту.  

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.