Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» ініціюють створення інформаційно-аналітичного центру

12.07.2011

Україні потрібний новий інформаційно-аналітичний центр для здійснення обліку, контролю та аналізу інформації про обсяги товарів у тарі та пакувальних матеріалах. Про це заявив директор підприємства Євген Романенко.

Сьогодні, 12 липня, директор Державного підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко провів зустріч з начальником Державної екологічної інспекції України Павлом Жилою.

Євген Романенко переконаний, що створювати такий інформаційно-аналітичний центр необхідно спільними зусиллями, адже його діяльність значно підвищить ефективність одержання інформації не лише про кількість завезених в Україну товарів в тарі та упаковці, а й надасть можливість здійснювати аналіз інформації про надходження відходів у кожному регіоні України. Що в свою чергу сприятиме оптимальному розміщенню підприємств, які перероблятимуть тверді побутові відходи в державі.

Під час зустрічі обговорювалися умови координації спільних дій між Державно-екологічною інспекцією та державним підприємством «Укрекоресурси». За результатами зустрічі була створена робоча група з питань організації діяльності інформаційно-аналітичного центру.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.