Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Чернігів отримає нову техніку для роздільного збирання сміття

05.07.2011

Директор підприємства «Укрекоресурси» запропонував керівництву міста Чернігів реалізувати спільні проекти з ДП«Укрекоресурси» з метою поліпшення екологічної ситуації та впровадження роздільного збору.

Сьогодні відбулась зустріч директора державного підприємства «Укрекоресурси» Євгена Романенко з Чернігівським міським головою Олександром Соколовим, керівниками управління житлово-комунального господарства та державної екологічної інспекції міста.

Під час зустрічі Євген Романенко запропонував посприяти у вирішенні питання роздільного збору відходів у місті Чернігів. На сьогодні полігон побутових відходів в місті, який побудований у 1961 році загальною площею 24,5 га, - повністю перевантажений. 

Євген Романенко сказав, що ДП«Укрекоресурси» має на меті передати місту Чернігів контейнери для роздільного збирання твердих побутових відходів, виробниче обладнання для збору та сортування відходів. 

Нагадаємо, що Підприємство вже передало місту Донецьк майже дві тисячі сучасних контейнерів для роздільного збирання сміття.

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.