Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» витратить 500 тис.грн на проведення наукових досліджень

05.07.2011

Цього року Державне підприємство «Укрекоресурси» витратить 500 тис. грн на проведення наукових досліджень в сфері поводження з відходами.

На сьогодні Підприємство буде більш активно брати участь у впровадженні пропозицій щодо вдосконалення діяльності поводженняз тарою та пакувальними матеріалами та популяризуватиме проблеми в сфері поводження з відходами. Про це сказав директор «Укрекоресурси» Євген Романенко на робочій зустрічі з ректором Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Олександром Бондарем. 

Під час зустрічі також обговорювалися питання про важливість екологічних досліджень та їх потрібність для організації ефективної системи. 

Євген Романенко зауважив, що маємо сприяти встановленню економічно обґрунтованих тарифів на послуги з організації системи збору, заготівлі та утилізації використаних тари і пакувальних матеріалів та адаптувати існуючі в європейських країнах моделі поводження з твердими побутовими відходами в державі. Для цього потрібно провести дослідження, які  б показали доцільність та механізми впровадження в Україні спеціалізованих систем поводження з відходами побутової техніки, використаних автомобілів та побудова алгоритму роботи державного підприємства. 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.