Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

«Укрекоресурси» і «Чиста країна» підписали меморандум

30.06.2011

Сьогодні, 30 червня, ДП «Укрекоресурси»підписало меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з Асоціацією підприємств сфери поводження з відходами «Чиста країна». 

В церемонії підписання Меморандуму взяли участь: директор ДП «Укрекоресурси» Євген Романенко та заступник голови Асоціації підприємств сфери поводження з відходами «Чиста країна» Олена Назарчук. 

Метою співпраці організацій є реалізація спільних дій на вирішення екологічних питань, зокрема, збільшення обсягів збору, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини, зменшення обсягів захоронення відходів та підвищення обсягів залучення відходів у господарський обіг.

Основними напрямами спільної діяльності буде створення єдиного механізму поводження з відходами  та відпрацювання спільних пропозицій для вдосконалення організаційних та правових засад.

Підприємство «Укрекоресурси» підтримуватиме  компанії, які займаються збиранням, заготівлею та утилізацією відходів як вторинної сировини та сприятиме розробленню законодавчої програми реформування системи поводження звідходами.

Державне підприємство та асоціація «Чиста країна» домовились про реалізацію спільних проектів, а також про розроблення  пропозицій щодо вдосконалення системи поводження з відходами. 

Для реалізації положень цього Меморандуму створена постійно діюча Робоча група з питань налагодження співпраці між суб’єктами, які виробляють або ввозять, реалізують продукцію у тарі та упаковці та суб’єктами,які збирають, заготовляють, утилізують тверді побутові відходи.

Довідково:

 Асоціація «Чиста країна» створена 4 квітня 2011 року з метою сприяння економічному,технічному та соціальному розвитку підприємств сфери поводження з відходами. До організації вже сьогодні входить 10 компаній, які працюють у цій сфері та забезпечують повний цикл поводження з відходами від збирання до утилізації. «Чиста країна» має на меті створити експертне середовище в галузі поводження з відходами та сприятими налагодженню екологічної роботи в цій галузі. 

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.