Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко зустрівся із заступником голови Київоблдержадміністрації

24.06.2011

23 червня в компанії «Укрекоресурси» відбулася зустріч директора підприємства Євгена Романенко з заступником голови Київської обласної державної адміністрації Володимиром Максименко.

Під час зустрічі директор підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко розповів про основні напрямки роботи державного підприємств щодо забезпечення функціонування системи поводження з тарою тапакувальними матеріалами, впровадження роздільного збору ТПВ та зменшення обсягів захоронення відходів.

В свою чергу Володимир Максименко розповівпро основні проблеми з утилізацією сміття в Київські області, а саме пропереповнені полігони, які вже непридатні для експлуатації.

Директор підприємства Євген Романенко також заявив про необхідність вивчення ситуації щодо потреб Київщини у спецтехніці.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.