Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

На Кіровоградщині налагодять систему поводження з відходами

20.06.2011

В Кіровоградській області намагатимуться вирішити питання утилізації відходів. Про це сказав директор Державного підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко.

Він запропонував керівництву області реалізувати спільні проекти з ДП «Укрекоресурси» з метою поліпшення екологічної ситуації та впровадження роздільного збору. Євген Романенко звернув увагу присутніх на те, що у Кіровоградській області є проблема утилізації відходів. Полігон побутових відходів побудований ще у 50-хроках і на сьогодні є переповненим. Зберігання такої кількості відходів, несе загрозу для населення, забруднює водоносні шари.

Директор Євген Романенко відвідав регіональне відділення «Кіровоградекоресурси» та взяв участь у нараді з питань вирішення проблеми утилізації побутових відходів у Кіровоградській області. У нараді також взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко, керівники головного управління житлово-комунального господарства, державної екологічної інспекції області, державного управління охорони навколишнього середовища та представники підприємств, які пропонують проекти з утилізації твердих побутових відходів.

В результаті зустрічі був підготовлений протокол доручень щодо подальшої співпраці. Серед них: створення робочої групи, передача контейнерів для роздільного зборутвердих побутових відходів тощо.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.