Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко зустрівся з віце-президентом асоціації «Скло України»

16.06.2011

Україні потрібна нова законодавча база у сфері поводження з відходами як вторинною сировиною. Про це заявив директор підприємства Євген Романенко.

Сьогодні, 16 червня, директор Державного підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко провів зустрів з віце-президентом Асоціації «Скло України», членом ради федерації роботодавців в Україні Володимиром Цветовим.

Євген Романенко переконаний, що потрібно спільно брати участь у розробленні законодавчих актів з реформування системи поводження зі склобоєм. Така робота сприятиме розвитку єдиної державної системи збирання, заготівлі та утилізації відходів, зокрема і склобою.

На зустрічі обговорювалися умови співпраці між організаціями з питань забезпечення впровадження державної політики щодо збирання та утилізації відходів із скла та склобоєм. За результатами зустрічі була створена робоча група з питань розроблення договору про співпрацю державного підприємства «Укрекоресурси» та асоціації «Скло України».

Робоча група налагоджуватиме співпрацю між підприємствами, які реалізують продукцію у склотарі та компаніями, які переробляють склобій.

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.