Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Прес-анонс: Укрекоресурси сприятиме утилізації відходів паперу

13.06.2011

У вівторок, 14 червня об 11:00 відбудеться підписання меморандуму про співпрацю Державного підприємства „Укрекоресурси” та Асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі „УкрПапір”.

Така співпраця сприятиме зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище, впровадження прогресивних технологій та обладнання для забезпечення утилізації відходів паперу та картону. 

Місцепроведення: ДП«Укрекоресурси» (вул. Лобачевського, 23-в).

Довідково: Державне підприємство „Укрекоресурси” є єдиними уповноваженим підприємством, відповідальним за побудову на загальнодержавному рівні системи збирання таутилізації відходів як вторинної сировини. А також організації системи роздільного збору побутових відходів, як невід’ємної частини системи поводження з відходами.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.