Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко привітав ветеранів з нагоди 67-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників

05.11.2010

Євген Романенко привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни  з нагоди 67-ї річниці визволення міста Києва від фашистських загарбників. Ветеранів запросили до кінотеатру «Жовтень» на перегляд військової кінострічки. Кожен з гостей сьогодні отримав цінні подарунки від районної влади.

На урочистостях у кінотеатрі «Жовтень» Євген Романенко зазначив: "Сьогодні особливий день, коли ми маємо можливість звернутися до Вас - визволителів України зі словами поваги та вдячності за Ваш подвиг. Ми пам'ятаємо його і будемо робити все від нас залежне, щоб Ви це відчували постійно ".

Також ветеранів в цей день привітав голова Ради ветеранів Подільського району Олексій Костенко. Він нагадав про події того періоду, згадав загиблих бойових товаришів, нелегкі воєнні та післявоєнні роки, а наостанок – побажав присутнім ветеранам довгих літ життя і здоров’я.

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.