Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко взяв участь у другому засіданні комісії з питань впорядкування розміщення тимчасових споруд

03.11.2010

Комісія прийняла рішення демонтувати 480 малих архітектурних форм без дозвільної документації та 61 тимчасову споруду, встановлену з порушенням в радіусі 20 метрів біля входу до станцій метрополітену. Це ті МАФи, які ускладнюють роботу метрополітену та загрожують безпеці пасажирів. В Подільському районі демонтуватимуть споруди біля станції метро «Тараса Шевченка», на Контрактовій площі та на масиві «Виноградарі».

Також комісією прийнято рішення звернутися до Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища з проханням відкликати всі дозволи на розміщення МАФів біля входів та виходів зі станцій метрополітену.

Більш того, демонтажу підлягають і 30 зупинкових комплексів, які встановлені з порушенням «Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» та за відсутності інвестиційних договорів з КП «Київпастранс». Їх власники систематично не дотримуються правил утримання МАФів у належному санітарному та технічному стані.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.