Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Євген Романенко представив новопризначених керівників комунальних підприємств Подільського району міста Києва

02.11.2010

Сьогодні на засіданні колегії Подільського району заступник голови комісії з припинення виконавчого органу Подільської районної у місті Києві ради (Подільської районної у місті Києві державної адміністрації) Євген Романенко представив новопризначених керівників комунальних підприємств.

Так Комунальне підприємство «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Подільського району» очолив Петрашкін Артем Валерійович, який до цього працював на посаді генерального директора комунального підприємства «Оренда».

Комунальне підприємство «Поділ-благоустрій» віднині очолює Безрук Володимир Володимирович, який до цього працював на посаді Радника голови Подільської районної у м. Києві ради.

Також Євген Романенко представив нового директора комунального підприємства «Оренда»Людмилу Терещенко яка має відповідний досвід роботи та працює в комунальному підприємстві з дня його заснування.

Євген Романенко побажав усім успіхів у подальшій роботі та підкреслив важливість завдань, які поставлені в кожній сфері.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.