Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

21 жовтня 2010 року в рамках проведення осіннього місячника благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану міста Києва відбувся об’їзд Подільського району

21.10.2010

21 жовтня 2010 року в рамках проведення осіннього місячника благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану міста Києва відбувся об’їзд Подільського району. Об’їзд здійснила комісія у складі керівництва району, представників КМДА, представників правоохоронних органів, органів МНС та інших поважних осіб. Оскільки місячник благоустрою підходить до завершення, то усі райони столиці надають звіти про виконану роботу. Цей об’їзд став останнім контрольним оглядом в рамках проведення місячника, таким чином про виконану роботу звітувало два райони Подільський та Шевченківський. Комісія вирушила у дорогу опівдні і завершила роботу підсумковою нарадою в приміщенні Подільської райдержадміністрації.

Про підсумки проведення осіннього місячника звітував особисто голова Подільської районної у м. Києві державної адміністрації Євген Романенко. Керманич Подільського району розповів про здобутки району в питаннях благоустрою території та озеленення. А також згадав про експеримент у галузі вивезення сміття в приватному секторі, де компанії закладають вартість послуг у ціну пакетів для сміття.

Члени комісії відзначили високий рівень проведення місячника і добрі результати. Найбільше занепокоєння викликає проблема розміщення тимчасових споруд, особливо в зеленій зоні, болючим питанням для всього міста є прибирання та утилізація зів’ялого листя, а також проблеми розриття та ремонту теплових мереж.

Комісія відзначила добру роботу Подільської РДА із залучення позабюджетних коштів до покращення благоустрою району, зокрема приємне враження справило Паркове містечко на Вишгородській, 45 де в рамках житлової забудови закладено чудовий парк зі ставками в яких плавають лебеді, грандіозними клумбами, дитячими та спортивним майданчиком.

Результати проведення осіннього місячника благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану стануть відомі дещо пізніше, коли місячник завершиться і райони прозвітують перед керівництвом міста про виконану роботу.

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.