Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

Голова Подільської РДА Євген Романенко відвідав суботній сільськогосподарський ярмарок

25.10.2010

23 жовтня голова Подільської районної у м. києві державної адміністрації Євген Романенко відвідав сільськогосподарський ярмарок.

Зокрема, на ярмарок до Подільського району столиці приїхали 115 машин із продукцією з різних регіонів України.

«Сьогодні нам вдалося влаштувати справжній сільськогосподарський ярмарок, у кращих національних традиція. Адже на ньому можна не тільки придбати продукти за привабливими цінами  але й послухати виступи народних колективів», - зазначив Євген Романенко.

Загалом, у ярмарку на проспекті Правди, 68-а на у Подільському районі взяли участь представники майже усіх регіонів України.

Нагадаємо, що сільськогосподарські ярмарки, на яких в широкому асортименті представлені різноманітні продукти харчування від безпосередніх товаровиробників з різних областей України за цінами на 10-15% нижчими від ринкових організовуються щотижнево на виконання доручення Київської міської державної адміністрації.

 

 

 

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.