Головна
Новини
Автобіографія
Iнтерв’ю
Друковані наукові праці
Корисні посилання
Зворотній зв'язок
 

23 жовтня подоляни висадили понад 150 дерев та кущів

25.10.2010

23 жовтня за ініціативи голови Подільської РДА Євгена Романенко в парку «Сирецький гай» пройшов суботник, який став останнім в осінньому місячнику з благоустрою території Подільського району столиці.

До участі в прибиранні та озелененні міста долучилися працівники районної адміністрації, студенти, школярі, працівники підприємств, комунальники та громадськість району.

Спільними зусиллями учасники суботника зібрали кілька машин опалого листя та висадили понад 150 дерев та кущів.

Підбиваючи підсумки суботника, голова Подільської РДА зазначив: «Сьогодні ми відзначаємо завершення місячника благоустрою. Впродовж цього місяця нам вдалося прибрати від сміття та опалого листя зелені зони нашого району, висадити понад 5 тис. дерев та кущів, впорядкувати квітники, території шкіл, дитсадків та багато іншого. Дякую усім учасникам суботників, які виходи та активно приймали участь, завдяки вам наш район став зеленішим та чистішим».

 

 

 

 

 

 

Календар

 

Останні новини
17.05.2012
Відеоролик «Роздільне сміття – спокійне життя» увійшов до переможців третього Національного фестивалю соціальної реклами в Україні
02.02.2012
ДП «Укрекоресурси» придбали нову техніку для збору відходів
19.01.2012
«Укрекоресурси» придбали нові контейнери для роздільного збору відходів
13.01.2012
ДП «Укрекоресурси» встановить контейнери для роздільного збору відходів
30.12.2011
Привітання Євгена Романенко з Новим Роком!

 

© 2010-2012 Євген Романенко (якщо інше не зазначено).
Усі права захищені. Будь-яке копіювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, зображення та відео з даного сайту неможливе без гіперпосилання на www.e-romanenko.com.ua.